Dárkový poukaz EXKURZE DO SVĚTA KÁVY - 2 osoby

DAREXK2

Zajímá Vás "Cesta kávy", jakou musí absolvovat od pěstitele až k nám do Evropy? Zajímá Vás, jakou kávu ve svém šálku doma pijete, jaké jsou nejdůležitější milníky v její přípravě?  Rádi by jste "nahlédli" do tajemství pražení kávy, které je tím nejvíce rozhodujícím krokem, ovlivňujícím jaký bude právě ten Váš šálek?

Dostupnost: Skladem
998 Kč
ks

Patříte mezi milovníky kávy a toužíte do posledního detailu proniknout do historie kávy, dozvědět se více o jejím pěstování, sklízení, zpracování? 

Zajímá Vás "Cesta kávy", jakou musí absolvovat od pěstitele až k nám do Evropy? Zajímá Vás, jakou kávu ve svém šálku doma pijete, jaké jsou nejdůležitější milníky v její přípravě? 
Rádi by jste "nahlédli" do tajemství pražení kávy, které je tím nejvíce rozhodujícím krokem, ovlivňujícím jaký bude právě ten Váš šálek?
 

Věnujte necelou dvouhodinu svého času a pojďte se se mnou ponořit do světa kávy. Přijďte navštívit jedinečnou "Exkurzy do světa kávy"!
 

Rozkryjeme si společně historii kávy, pohovoříme o jejím pěstování a o destinacích, povíme si o sklízení a zpracování kávy, jaké jsou rozdíly ovlivňující výslednou kvalitu. 
Společně si napražíme kávu - nikoli teoreticky, nýbrž budete přítomni celého procesu pražení kávy, vše s poutavým výkladem majitele rodinné pražírny a kavárny LamCafé!
Dozvíte se, jak správně kávu nakoupit, jak uskladnit, připravit.. 

Součástí exkurze je v úvodu lahodně připravené espresso, v druhé polovině pak unikátně připravená ledová káva, dle původní receptury z roku 1970.
Po celou dobu výkladu a prezentace exkurze máte možnost klást otázky, na vše co Vás v této oblasti bude zajímat. 
V závěru pak každý z účastníků exkurze obdrží 1 balení kávy, mleté, zrnkové.. jednoduše v úpravě, která bude vyhovovat domácím potřebám!

Za Lamcafé se těší na Vaši návštěvu Patrik Lamka, barista, kavárník a majitel Lamcafe.cz
 

V ceně exkurze s výkladem „Od sběru kávy až po lahodný šálek“ pro jednoho (90 minut)

  • 1× káva při příchodu
  • 1× ledová káva během exkurze
  • 6× 150g balení kávy 100% arabika (zrnkové nebo mleté podle přání)

Exkurze se konají vždy v út, st a čt v časech 15.00, 17.30 a 20.00. Kapacita omezena na 16 osob. Minimální počet účastníků je 6. Pokud je již termín obsazený, nabídne vám jiný.

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)

Podobné produkty