Arabica

COLOMBIA SUPREMO 18+

Kolumbie patří mezi největší světové producenty kávy. Produkční oblasti se nacházejí v pohořích And, jejichž rozdílné mikroklima umožňuje sběr úrody téměr po celý rok.
70 Kč - 860 Kč

MEXICO ALTURA SUPERIOR

Tato káva má původ ve vesničce Adelita, která má celkem 11 obyvatel. Správou spadá pod město Tuxtla Gutiérrez v regionu Chiapas. Káva se zde pěstuje v podrostu ovocných stromů včetně banánovníků a pomerančovníků.
70 Kč - 845 Kč

PERU CHANCHAMAYO

Vyvážená chuť kávy s příjemnou vanilkovou sladkostí a s čokoládovou dochutí.
70 Kč - 860 Kč

BRASIL FAZENDA MATHINDA

Jemné tóny tradiční čokolády a karamelu, až k exotickým profilům s medovými citrusovými a ovocnými tóny. Ideální na přípravu mokka konvičky!
890 Kč

BRAZIL CERRADO DULCE

Velmi kvalitní odrůda Coffeea Arabica z Brazílie. Vyniká bohatou chutí s oříškovými tóny a čokoládovou vůní.
70 Kč - 795 Kč

GUATEMALA HUEHUETENANGO SHB EP

Guatemalskou kávu z regionu Huehuetenango, kterou sbírá několik farmářů na menších farmách v nadmořské výšce cca 900 metrů nad mořem. Jedná se o promytou Arabiku, o které profesionální baristé říkají, že se v ní snoubí lehké tóny čokolády a vína. V chuti se prolínají se sladkokyselými ovocnými tóny. Káva z oblasti Huehetenango je pěstována v souladu s pravidly udržitelného rozvoje, dodržování těchto podmínek i kvalitu kávy hlídá asociace ASDECAFE.
820 Kč

UGANDA Mt. ELGON KAPCHORWA AA

Káva z podhůří sopky Mount Elgon 400-1100 m.n./m, která je nejstarší vyhaslou sopkou ve Východní Africe. Káva se zde pěstuje ve výšce 400-1100 m.n./m. v bohaté sopečné půdě bez umělých hnojiv.
860 Kč
Zobrazeny položky 1-7 z 7 celkem